O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Paweł Sokół powstała w 2011 r. Od tego czasu dynamicznie zwiększa swój potencjał i rozpoznawalność na rynku świadczonych usług. Kancelaria świadczy profesjonalne usługi prawne adresowane zarówno do Przedsiębiorców jak i do Klientów indywidualnych.

 

Kancelaria zorientowana jest na świadczenie usług wysokiej jakości dla najbardziej wymagających Klientów. Kancelaria zapewnia indywidualne podejście do każdej sprawy przedstawionej przez Klienta, tak aby znaleźć szybkie i optymalne rozwiązanie jego problemu. Doświadczenie, wiedza, profesjonalizm i terminowość w realizacji zleconych spraw to wartości, które zawsze towarzyszą pracownikom Kancelarii w codziennej pracy na rzecz swoich Klientów.

 

Obszar zainteresowań Kancelarii obejmuje w szczególności zagadnienia z zakresu prawa gospodarczego i korporacyjnego oraz prowadzenie spraw związanych z odzyskiwaniem przez dawnych właścicieli lub ich następców prawnych własności nieruchomości, których zostali w przeszłości pozbawieni na rzecz Skarbu Państwa, w oparciu o wadliwe decyzje i inne akty prawne wydawane przez organy administracji publicznej.